Dzień Integracji Koloriada 2023 - Mój niezwykły świat, w krainie baśni i bajek.

26.05 grupa uczniów z naszego Ośrodka wzięła udział w Międzyszkolnej Imprezie Integracyjnej "Dzień Integracji Koloriada 2023 - Mój niezwykły świat, w krainie baśni i bajek" zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie. Uczestnicy, na początek obejrzeli przedstawienie pt.: "Straszna klasa" przygotowane i wystawione przez nauczycieli szkoły. Po przedstawieniu uczniowie przeszli na halę gimnastyczną, gdzie wzięli udział w drużynowych konkurencjach sportowych. Oprócz zabaw ruchowych dzieci miały okazję obejrzeć pokaz kick boxingu, wykonać ekologiczne zabawki, odwiedzić "stolik sensoryczny" i wiele innych atrakcji. Rozstrzygnięto także konkurs "Bajkowe przebranie", w którym nasz uczeń Michał Raszewski, zdobył III miejsce.