"Rodzinny Dzień Głośnego Czytania w klasie II i IIIb SP"

W dniu 29.09.2022r z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania uczniowie klasy II i IIIb edukacji wczesnoszkolnej pod kierunkiem nauczycieli (K. Żakowskiej i W. Piątek) zorganizowali warsztaty czytelnicze. Tematem przewodnim była baśń "Czerwony Kapturek". Po głośnym odczytaniu baśni przez Czerwonego Kapturka, zadaniem uczniów było uporządkowanie historyjki obrazkowej zgodnie z treścią. Następnie rodzice wraz z dziećmi rywalizowali w opracowanej grze planszowej. Podczas warsztatów powstała wspólna kolorowanka z puzzli.