Spotkanie jasełkowe

22 grudnia 2022 roku o godzinę 10.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym Nr 2 w Kutnie zostało wystawione przedstawienie jasełkowe pt.,,Wśród nocnej ciszy"na które przybyli  zaproszeni goście: ks. Robert Błaszczyk - wikariusz parafii św. Wawrzyńca w Kutnie, pan Cezary Frontczak - dyrektor Bursy nr 1 w Kutnie, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Śpiewane  przez uczniów  kolędy podkreśliły ten szczególny czas Bożego  Narodzenia. Na chwilę mogliśmy zatrzymać się, przed Tym, który przyszedł do nas jako małe dziecię, aby przynieść nam pokój, łaskę, prawdę i miłość. Podczas  spotkania pani  dyrektor  Marzena Kurpiewska  symbolicznie przełamała się opłatkiem i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Na zakończenie  czekał na wszystkich gości słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów naszego Ośrodka. Nie zabrakło Świętego Mikołaja, który przyniósł prezenty dla uczniów. Świąteczne paczki ufundowane zostały przez Radę Rodziców.