Dzień Pluszowego Misia

Dzisiaj Miś Ptyś, który mieszka w szkolnej bibliotece, zaprosił do siebie naszych najmłodszych uczniów na wspólne obchody swojego święta. W Dzień Pluszowego Misia dzieci poznały historię powstania święta, brały udział w quize rozpoznawania "misiowych" bohaterów, przeglądały książki opowiadające przygody zarówno baśniowych misiów, jak i takich jak słynny Niedźwiedź Wojtek towarzyszący Armii Andersa. Na spotkanie z Pytsiem każdy mógł zabrać swojego ulubionego pluszaka. Po spotkaniu w bibliotece rostrzygniety został konkurs plastyczny "Mój przyjaciel Miś". Zwycięzcy otrzymali drobne upominki. Następnie wszyscy wzięli udział w "misiowych" zabawach. Na koniec każde dziecko mogło zrobić sobie zdjęcie w misiowej fotobudce. Sesja zdjęciowa była możliwa do wykonania dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci