Wycieczka do Pszczelarskiego Centrum Edukacyjnego w Gledzianówku.

13.06 uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wraz z rodzicami wybrali się do Pszczelarskiego Centrum Edukacyjnego w Gledzianówku świętować wspólnie Dzień Rodziny. Na początku uczestnicy poznali wiele ciekawych faktów na temat pszczół zwiedzając ścieżkę edukacyjną wraz z pszczelarzem - Panem Jarosławem Wasiakiem, każdy mógł skorzystać z domku do apiterapii. Po części edukacyjnej uczniowie wraz ze swoimi rodzicami piekli kiełbaski w ognisku, wykonali świeczki z wosku pszczelego i wzieli udział we wspólnych zabawach, między innymi w grze w podchody i mini zawodach sportowych. Na zakończenie dzieci, pod okiem pszczelarzy wykonały domki dla owadów zapalających, które później pomalowały na zajęciach i które zawisną koło naszej szkoły.