Spotkanie z podróżnikiem, p. Leszkiem Łopatą

1 grudnia odbyło się w naszym Ośrodku spotkanie z podróżnikiem-cyklistą, panem Leszkiem Łopatą, który opowiadał uczniom o swoich rowerowych wyprawach w różne zakątki świata.

Wychowankowie SOSW Nr w Kutnie dowiedzieli się od autora spotkania wielu ciekawych informacji, m.in. tego, jak należy się przygotować do dalekiej podróży i jakie niebezpieczeństwa czyhają na uczestników w czasie jazdy. Nasz gość z wielką pasją mówił o swoich wojażach, czym zdobył sympatię i uznanie słuchaczy. Barwna prezentacja uzupełniona ciekawostkami dotyczącymi najodleglejszych krain stała się zachętą do rozwijania zainteresowań uczniów, poznawania świata i realizowania marzeń. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie tego typu spotkanie.