Bal karnawałowy 2024

W karnawale, w karnawale, wszędzie tańce, huczne bale. Tańczą chłopcy i dziewczyny w strojach z tiulu i krepiny”
25 stycznia odbył się długo wyczekiwany przez uczniów i nauczycieli SOSW Nr 2 bal karnawałowy. Tematem przewodnim imprezy była „Piżama party”. Tegoroczna edycja balu wzbudziła we wszystkich jej uczestnikach ogromne emocje. Odświętnie udekorowana kolorowymi girlandami i balonami sala zamieniała się na kilka godzin w prawdziwą salę balową. Spośród wielu przygotowanych na tę okazję atrakcji największą popularnością cieszyła się „Fotobudka 360º” FotoDudka 360. Taka forma rozrywki pozwoliła na jeszcze większą integrację społeczności Ośrodka. Dzieci bawiły się i tańczyły przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach ulubionych artystów. Wybrano też króla i królową balu. Po reakcjach dzieci można było wnioskować, że był to bardzo udany dzień. Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia składamy serdeczne podziękowania i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Do zobaczenia za rok!