Wizyta w Banku Credit Agricole

29 lutego uczniowie klasy 7 SP i IIIa BR udali się na wycieczkę do oddziału Banku Credit Agricole w Kutnie, aby poznać tajniki pracy tej instytucji. Dzięki uprzejmości pani dyrektor placówki wychowankowie SOSW Nr 2 dowiedzieli się m.in.: jakie produkty oferuje bank swoim klientom, jak chronić swoje dane w przypadku próby ich wyłudzeń, co jest potrzebne do założenia konta bankowego, w jaki sposób bank chroni nasze pieniądze, czym jest lokata oszczędnościowa i jak bezpiecznie korzystać z bankomatu. Podczas wizyty uczniowie przeprowadzili wywiad z panią dyrektor, zadając wiele ciekawych pytań. Dzięki spotkaniu z pracownikiem banku uczniowie znacznie poszerzyli swoją wiedzę na temat bankowości i zasadności oszczędzania pieniędzy. Spotkanie zorganizowały: p. M. Jabłońska i p. K. Błaszczyk-Kosiorek.