Warsztaty Fotograficzne w Poznaniu

W dniach 19-20 kwietnia 2024r. uczniowie SOSW Nr 2 w Kutnie uczestniczyli w VI Ogólnopolskich Warsztatach Fotograficznych z Konkursem Fotograficznym pt. „ Portret mojego pupila” w Ośrodku dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu. Tematyką tegorocznych warsztatów była fotografia portretowa. Celem naszego spotkania było rozwijanie wrażliwości artystycznej młodzieży, a także integracja społeczna osób z dysfunkcją słuchu. W czasie warsztatów poznaliśmy najnowsze techniki fotografowania, nauczyliśmy się obróbki zdjęć i braliśmy udział w pokazie mody ekologicznej. Uczennica szkoły branżowej -Dominika Jędrzejewska -wcieliła się w rolę modelki, funkcję fotografa-reportera sprawował Bartosz Kalinowski. Wyjazd ten pozostanie w naszej pamięci przez długi czas... A do Poznania wracamy za rok!