WYRÓŻNIENIE DLA MIKOŁAJA W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Z przyjemnością informujemy, że nasz uczeń klasy 2 SP – Mikołaj Kucharek otrzymał wyróżnienie (w kat. klas 1-3 SP) w XVII Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka XXI wieku” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu / Bibliotekę Pedagogiczną w Zgierzu Filia w Kutnie oraz Szkołę Podstawową nr 9 w Kutnie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kutno. Konkurs był elementem obchodów XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2023, a zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej pod hasłem: Moja, Twoja, nasza – Biblioteka! Udział uczniów w konkursie koordynowała pani Jolanta Kaczmarek – bibliotekarz szkolny, a prace wykonywali uczniowie klasy 2 SP – pod kierunkiem wychowawcy klasy pani Katarzyny Żakowskiej oraz klasy 3b SP – pod kierunkiem wychowawcy klasy pani Wiwiany Piątek. Nagrodę – wyróżnienie wręczyła kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Zgierzu Filia w Kutnie pani Ewa Tomczewska-Budniak. Dziękujemy i gratulujemy!