Młodzieżowy Spektakl Profilaktyczny "Gra".

W niedzielę 26 listopada dzięki Pani Paulinie Adamczyk, Prezesowi Fundacji Maria Magdalena, odbyła się długo wyczekiwana premiera Młodzieżowego Spektaklu Profilaktycznego "Gra", która była podsumowaniem działań w ramach Programu "Spotkań z pasją". Jesteśmy bardzo dumni z naszego ucznia, Daniela Cieślaka, który w sposób profesjonalny odegrał swoją rolę w tym przedstawieniu. Wyrazy uznania kierujemy również w stronę naszej absolwentki Dominki Kasparek, która była asystentką reżysera, aktora Artura Bocheńskiego. Dziękujemy również Aleksandrze Szymczak , która przygotowała dla wszystkich gości bufet z poczęstunkiem. Gratulujemy jeszcze raz wszystkim aktorom wspaniałego występu, pełnego emocji i wrażeń. Życzymy dalszych sukcesów i czekamy na więcej.