Wycieczka do ZOO

10 czerwca 2022r. uczniowie klasy I i II szkoły podstawowej byli na wycieczce w gigantycznym Parku Dmuchańców, czyli w Candy Parku w Rzgowie i w łódzkim zoo.

Co ich tam czekało? 2 godziny wspaniałej zabawy na zjeżdżalniach, w basenie z piłeczkami i na elektrycznej karuzeli. Candy Park z pewnością na długo zostanie w pamięci maluchów. Po takim wysiłku trzeba było coś zjeść.
W wycieczkowym menu były oczywiście frytki z ketchupem.

Po posiłku - przejazd busem do łódzkiego zoo. Atrakcją dla wszystkich było nowo otwarte Orientarium, a w nim słonie, żyrafy, hipopotamy i pingwiny. Niektórzy próbowali nawet zaprzyjaźnić się z pawiem dumnie spacerującym po terenie ogrodu. (Obyło się bez strat w ludziach). Większość dzieci po raz pierwszy widziała te egzotyczne zwierzęta „na żywo”. Niezapomniany był spacer po olbrzymim akwarium, gdzie nad głowami wycieczkowiczów pływały rekiny. Po szaleństwach  na placu zabaw w łódzkim zoo mali podróżnicy zgodnie stwierdzili, że trzeba już planować kolejną wycieczkę.

Około godziny 17.00 wszyscy bezpiecznie wrócili do Kutna.

Relacja wideo z wycieczki dodtępna TUTAJ